Arhitektuuribüroo Panda

Arhitektuuribüroo Panda on järjepidevalt tegutsenud selle nimel, et muuta Eesti ehitusmaastikku ja pakkuda kvaliteetseid arhitektuuriteenuseid. Oleme pühendunud oma klientide visioonide elluviimisele ning loome kaasaegseid ja funktsionaalseid lahendusi nii elamutele, ärihoonetele kui ka avalikele hoonetele.

Väärtustame Kliendi aega, lähtume alati personaalsetest soovidest ja võimalustest ja loome unikaalset ruumi.

Tere tulemast!

Maja projekti koostamisel pakume oma klientidele kõrgeimat kvaliteeti

Arhitektuuribüroo Panda tegeleb suuresti just era- ja korterelamute projekteerimisega, olles spetsialiseerunud keerukate inseneri- ja arhitektuuriprobleemide lahendamisele. Maja projekti koostamisel loome tõeliselt ainulaadse ja unustamatu kogemuse.

VÕTA ÜHENDUST

Innovatsioon

Me armastame loovaid väljakutseid. Alati orienteerume ainulaadse maja projekti kujundamisele. Pühendumus detailidele projekteerimisel aitab luua uusi innovaatilisi lahendusi.

Koostöö

Meie eesmärk on luua inimsõbralikku ja meeldivat keskkonda elamiseks ja olemiseks. Meie jaoks on oluline tihe koostöö kliendiga ning partneritega alates maja projekteerimisest kuni hoonete valmis saamiseni.

Tõhusus

Elamute energia tarbimise optimeerimine maja projekteerimise staadiumis - omame kõrgeid teadmisi uute inseneritehnoloogiate, ehitusmaterjalide, päikesepaneelide ja kütteseadmete valdkonnas.

Tulemus

Pakume klientide arhitektuursele ja tehnilisele lahendusele alati kuluefektiivseid lahendusi. Majade projekteerimisel kasutame targa maja tehnoloogiaid.
Kirjuta meile